Teslimat Bilgileri

 

ÇOKLU PAKET GÖNDERİMİ
 
Hatyazi.com'da birden fazla siparişleriniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de sabit 15 TL olarak talep edilir.
 
SİPARİŞ TAKİBİ
 
Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman "Hesabım" bölümündeki  Sipariş Takibi sekmesinden takip edebilirsiniz. 
 
TESLİM ALMA 
 
Siparişiniz kargo firması tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 
 
Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Ürününüzde hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.
 
GÖNDERİM ALANI 
 
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır. 
 
ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ
 
Ücretlendirme 
 
Aldığınız ürünün niteliğine, boyutuna ve mesafenize bakmaksızın Hatyazi.com'dan vereceğiniz sipariş için ödeyeceğiniz kargo bedeli 15,00 TL.
 
Teslimat Süresi 
 
Siparişleriniz ürünü aldığınız kampanyanın bitimini takip eden yedi iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatile denk gelen siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır. Kargonun size ulaşma süresi ise; uzaklık, hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişebilmekte olup, siparişiniz kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde size ulaşacaktır. 
 
Paketleme 
 
Hatyazi.com'da her ürün niteliğine uygun olarak paketlenir. Aldığınız ürünler özel Hatyazi.com kutularında, azami hassasiyet gösterilerek paketlenerek size teslim edilir.