Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. 

 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.
 

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

 

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

 

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle   [email protected] adresimizden irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

 

· Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

 

· Verdiğiniz siparişler; 1-10 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir) Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.

 

· Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda  [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz! 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR